Kraj wysyłki
Polska

do kosz 0,00 €

Domki dla lalek i miniatury

Shop-Logo

Wybór według

od 262
producentów
14.951 produkty
w magazynie !
Konto klienta
Zakup możliwy bez logowania!
E-mail:     ?
Hasło:
Nadszedł czas na nową sofę:
kliknij tutaj więcej informacji ...
Animation
Zestawy domków dla lalek z likwidacji kolekcji
nowy producent:
1001Miniatur
Rasp
Creation Gross

Sklep z miniaturami - gdzie spełniają się dziecięce marzenia

Już samo patrzenie na lalki, domki dla lalek i wszystko, co je otacza, sprawia, że wiele osób odczuwa nostalgię i pragnie wrócić do czasów dzieciństwa. Do czasów, kiedy można było beztrosko bawić się lalkami. Ale nawet w dorosłym życiu ta pasja nie musi pozostać bez echa. Choć może nie bawimy się już lalkami, to zbieranie lalek jest dziecięcym marzeniem wielu osób. Ale nie tylko lalki zdobią domy kolekcjonerów, tutaj można znaleźć całe domki dla lalek, które w pełni umeblowane zachwycą każdego oglądającego - i tak też kolekcjonerów. Aby pomóc Ci rozszerzyć, uzupełnić, a może nawet rozpocząć swoją kolekcję, w Miniatures Shop oferujemy ogromny wybór - prawie 15 000 pozycji jest dostępnych do natychmiastowej dostawy.

Sklep z miniaturami - wszystko czego pragnie serce kolekcjonera

Zajrzyjmy do naszego sklepu z miniaturami. W poszukiwaniu odpowiednich miniatur takich jak domki dla lalek, lalki, mebelki do domków dla lalek i akcesoria do domków dla lalek jesteś już rozpieszczany. Można szukać bezpośrednio u poszczególnych producentów i to nie tylko z Niemiec, ale z całego świata. Możesz również przyjrzeć się bliżej zestawom domków dla lalek, odwiedzić wybraną epokę lub przefiltrować swój wybór według tematu. Dotyczy to na przykład domów, pomieszczeń, rzemiosła, rozrywki, sklepów, gastronomii - wystarczy trochę przejrzeć nasz sklep z miniaturami, na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. W szczególności chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na dział "Nowośc", w którym zawsze znajdą Państwo liczne produkty, które niedawno dodaliśmy do naszej bogatej oferty. Dział "Antyk" jest również warty obejrzenia, podobnie jak nasze oferty specjalne. Sami widzicie jak różnorodny jest nasz sklep z miniaturami, dajcie się zainspirować!

Sklep z miniaturami - od 1:12 do 1:144

W naszym sklepie z miniaturami oferujemy cztery skale. Największa jest skala 1:12. Szczegółowe repliki powodują szybsze bicie serca kolekcjonera. Inne skale to 1:24, 1:48 i 1:144. 1:144 to skala, w której można zmieścić domek dla lalek w skali 1:12. Nawet w tym rozmiarze szczegóły są doskonale dopracowane i będą dla Ciebie inspiracją. Życzymy miłej zabawy w naszym sklepie z miniaturami i zapraszamy do kontaktu, jeśli masz jakieś pytania lub szukasz czegoś wyjątkowego. Staramy się spełnić każde z Państwa życzeń.